Projektant/ka ds. aranżacji Kuchni i łazienek

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • przygotowywanie wizualizacji kuchni i łazienek dla Klientów Marketu
  • aktywne promowanie usługi wizualizacji
  • wykonywanie wycen wizualizacji
  • sprzedaż produktów niezbędnych do wykonania stworzonej wizualizacji
  • prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji
  • dbanie o porządek w aranżacjach łazienek i kuchni
Nasze wymagania
  • komunikatywność
  • dokładność i terminowość
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dbałość o szczegóły, poczucie estetyki, kreatywność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • podstawowa wiedza asortymentowa z zakresu łazienek i kuchni
  • znajomość programu CAD Decor będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
Mile widziane
  • wiedza z zakresu wizualizacji aranżacji pomieszczeń
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę MultiSport
  • wyprawki szkolne dla dzieci
  • pakiet szkoleń i certyfikaty
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na produkty firmowe
  • świetną atmosferę i dobre warunki prac