Property Manager

powrót do listy
Branża / kategoria
Budownictwo

Aktualizacja: 26 minut temu

Twoja następna firma
Osoba na tym stanowisku będzie pracowała dla właściciela – dewelopera powierzchni magazynowych i logistycznych, który w związku z rozwojem projektów w Trójmieście poszukuje osoby na stanowisko Property Managera w Gdańsku. 

Twoje następne stanowisko
Osoba, która obejmie to stanowisko będzie zarządzała nieruchomościami magazynowymi, będzie pełniła nadzór nad służbami administracyjnymi oraz technicznymi zlokalizowanymi na obiektach. Ważne jest, by osoba ta znała się na optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości oraz organizacji prac adaptacyjnych i remontowych (określanie zakresu prac, przetarg, negocjacje, wybór wykonawcy i nadzór nad pracami). Do głównych zadań tej osoby będzie także należeć: przeprowadzanie ofertowania usług pozostałych związanych z codziennym funkcjonowaniem obiektów; utrzymywanie dobrych relacji z najemcami; prowadzenie bieżącej korespondencji z najemcami w wszelkich sprawach związanych z umową najmu i funkcjonowaniem budynku; współpraca z lokalnymi administratorami, obsługą techniczną nieruchomości – weryfikacja i kontrola świadczonych przez nich usług; kontrola pracy firm zewnętrznych; przygotowywanie raportów i analiza danych dotyczących funkcjonowania obiektu; sporządzanie budżetów dla nieruchomości OPEX, CAPEX, analiza kosztów, akceptacja faktur związanych z utrzymaniem obiektów; ścisła współpraca w zakresie rozliczania kosztów eksploatacyjnych, mediów z działem księgowym.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Szukamy osób z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami magazynowymi (park logistyczny, centrum dystrybucyjne) lub komercyjnymi(biura, centra handlowe).. Ponadto, osoba ta powinna posiadać praktyczną wiedzę o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p.poż. i BHP oraz doświadczenie w zakresie optymalizacji i analizy kosztów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Warunkiem koniecznym jest posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym oraz umiejętności prowadzenia negocjacji i współpracy z najemcami. Szukamy osoby posiadającej wysokie umiejętności interpersonalne, także umiejętność analizy i oceny zdarzeń, zdecydowanej w działaniu oraz potrafiącej samodzielnie podejmować decyzje i rozwiązywać problemy. Powinna cechować się dobrą organizacją pracy, zarządzaniem priorytetami, umiejętnością pracy zespołowej i samodzielnej, dobrą umiejętnością prezentacji oraz łatwością pracy w silnie pro-klienckim środowisku. Posiadanie licencji i uprawnień będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
W zamian zatrudniona osoba otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub kontakt b2b), możliwość pracy w międzynarodowym środowisku po stronie właściciela w silnie rozwijającym się sektorze nieruchomości komercyjnych. 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Aktualizacja: 26 minut temu
Ogłoszenie podstawowe
Ważne jeszcze 364 dni (do 19.11.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
  • Numer ogłoszenia: 62959817
  • Data wprowadzenia: 17 października 2019
  • Aktualizacja: 20 listopada 2019
  • Wyświetleń: 213
  • Wyświetleń na liście: 3 016
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji