Prosta praca magazynowa - Kokoszki (dojazd z Moreny i Wrzeszcza)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 4 miesiące temu | Nr ref: KAGK/09/20

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ
Nr referencyjny KAGK 09/20
Miejsce pracy: Kokoszki

Chcesz pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami? Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników? Ta oferta jest dla Ciebie!

OFERUJEMY:

Premie do 800zł brutto!

Pracę w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska- Kokoszki,

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

Pracę w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00,

Darmowy dojazd z Moreny i z Wrzeszcza,

WYMAGANIA:
dyspozycyjność do pracy od zaraz ( minimum 3 dni w tygodniu),
chęć do pracy,
rzetelność, odpowiedzialność,
dyspozycyjność do pracy zmianowej;
preferujemy osoby dyspozycyjne do pracy w systemie 3-zmian,
w każdym tygodniu na innej zmianie,
mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

OBOWIĄZKI:
kompletowanie zamówień,
pakowanie paczek
pomoc przy rozkładaniu paczek,
skanowanie towaru,
transport paczek i innych zamówień na terenie magazynu.
pracę dla Pań i Panów.

Opis dodatkowy:
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGK/09/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.” Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Oferta pracy tymczasowej. Agencja Zatrudnienia nr 10554.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63649893
  • Data wyróżnienia: 14 września 2020
  • Data wprowadzenia: 14 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 30 września 2020
  • Wyświetleń: 4 311
  • Wyświetleń na liście: 108 903