Przedstawiciel handlowy Gdynia

Dodane 14 lutego 2018

Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o.
lider w sprzedaży  produktów drzewnych i drewnopochodnych na Pomorzu zatrudni
Przedstawiciela handlowego ds. klientów strategicznych
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska
  • Bieżąca realizacja planów sprzedaży
  • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów strategicznych
  • Aktywne nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych  klientów
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych
  • Badanie potrzeb klientów
  • Śledzenie trendów na rynku
Wymagania
  • predyspozycje sprzedażowe,  umiejętności komunikacji, silne nastawienie na klienta, orientacja na rezultaty i zdolność do efektywnej pracy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość lokalnego rynku płyt drewnopochodnych, sklejki, tarcicy ogólnobudowlanej
  • umiejętność pracy w zespole
  • entuzjazm, kreatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • indywidualny system motywacyjny i premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
Informacje o firmie
Jesteśmy na rynku Pomorskim od ponad 60 lat i ciągle dynamicznie się rozwijamy. Jesteśmy zaufanym partnerem i pracodawcą. Siłą naszej marki są ludzie, to najważniejszy element i klucz sukcesu naszej firmy. Gwarantujemy stabilne i pewne warunki zatrudnienia, jasny i czytelny system wynagrodzenia.
Dołącz do Nas! Dołącz do najlepszych!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Ogłoszenie premium
Adres
Gdynia Chylonia
Hutnicza 15
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 7 dni (do 02.03.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
GSD
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Hutnicza 15
s...@sklad... Wyświetl e-mail
Telefon
58 ... Wyświetl numer
  • Numer ogłoszenia: 61231446
  • Data wyróżnienia: 14 lutego 2018
  • Data wprowadzenia: 14 lutego 2018
  • Wyświetleń: 443
  • Wyświetleń na liście: 28 801