Przedstawiciel handlowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Interaktywna Agencja Reklamowa CREATIVE HEADS w związku z otwarciem nowego oddziału naszej firmy w Gdańsku poszukuje kreatywnego handlowca!
Oferujemy szeroki wachlarz działań z zakresu marketingu internetowego.
Jesteśmy przyjazną , stabilną i rozwijającą się firmą, dla której zawsze ważny jest człowiek -zarówno pracownik jak i klient.

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Gdańsk

Do osoby zatrudnionej na stanowisku należałaby sprzedaż między innymi następujących produktów:
- artykuły branżowe
- bannery
- strony www
- logotypy
- projekty graficzne

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów (aktywna sprzedaż)
- prowadzenie negocjacji handlowych
- przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
- nadzorowanie stałych klientów
- praca w zespole
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków;

Oferujemy:
- pracę stacjonarną ( sprzedaż telefoniczna )
- wewnętrzne szkolenia
- umowa o prace  ( podstawa + premia )
- wynagrodzenie ( 4000 - 7000 zł. )
- konkursy wewnątrz firmowe
- dofinansowanie programu Benefit

CV należy podsyłać na maila: [ukryte]

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63076432
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 3 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 4 marca 2020
  • Wyświetleń: 1 874
  • Wyświetleń na liście: 54 843