Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie maxi

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Firma Sunny Roof jako ekspert w zakresie fotowoltaiki działa na rynku od 2016 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Swoją działalność opieramy na wszechstronnej analizie potrzeb klienta, dostarczając kompleksowe rozwiązania. Biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku energetycznym, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy/Doradca Klienta

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Rozwój współpracy oraz bieżąca opieka nad klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Doradztwo produktowe
  • Przeprowadzanie audytów technicznych oraz dokumentacji sprzedażowej

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, o pracę lub kontrakt – w zależności od indywidualnych potrzeb pracownika
  • Kompleksowe wdrożenie w każdym z działów firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy z klientem
  • System motywacyjny adekwatny do osiąganych wyników
  • Pełne wsparcie doświadczonego zespołu technicznego i biura w Chwaszczynie
  • Pracę w miłej, domowej atmosferze
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • WYNAGRODZENIE PODSTAWA + PROWIZJA

Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji handlowych z Klientem
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Czynne prawo jazdy kategorii „B”
  • Znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest niezbędna – wszystkiego Cię nauczymy.

Aktualizacja: 07.03.2024

avatar

Sunny Roof

a...@sunny... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Chwaszczyno
Kaszubska Droga 13B

Profil pracodawcy

Jako ekspert w zakresie fotowoltaiki działamy na rynku od 2016 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Swoją działalność opieramy na wszechstronnej analizie potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności