Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Wymagania
- Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
- Dobra znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
- Znajomość pokryć dachowych , elewacji  i usług z nimi związanych
- Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju
- Gotowość do pracy w terenie
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

Obowiązki
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- realizacja planów sprzedażowych, aktywna sprzedaż pokryć dachowych, elewacji oraz inny produktów
- analiza potrzeb rynku
- przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z biurem

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód )
- wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
- pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych
- atrakcyjne wynagrodzenie
- -zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie

Informacje o firmie

firma specjalizująca się w sprzedaży systemów rynnowych, pokryć dachowych, elewacji wentylowanych, blach tytanowo cynkowych, miedzianych, aluminiowych i stalowych powlekanych.
doświadczenie, nowoczesne zaplecze maszynowe oraz znajomość aktualnych trendów na rynku pozwalają nam zaproponować pełną gamę usług i produktów, takich jak: systemy rynnowe, okna dachowe, panele dachowe i elewacyjne wraz z rozwiązaniami nietypowymi.

Aktualizacja: 10.11.2023