Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
10000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów B2B
  • Wykształcenia techniczne lub/i handlowe
  • Praktyczna znajomość technik sprzedażowych
  • Nastawienie na budowanie relacji z klientami oraz realizację wyznaczonych celów
  • Komunikatywność, otwartość i zaangażowanie w działania terenowe
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość systemu Subiekt GT oraz programów typu CRM

Zadania i obowiązki:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wskazanym terenie
  • Oferowanie elementów złącznych i rozwiązań technicznych
  • Planowanie i wykonywanie wizyt u nowych oraz stałych klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy
  • Przygotowywanie i negocjacja oferta handlowych
  • Raportowanie z działań handlowych w systemie CRM

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz rozwojowy system prowizyjny
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia produktowo – sprzedażowe
  • Pracę w trybie mieszanym; home-office oraz wyjazdowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju swoich umiejętności sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą handlową, zatrudniającą w centrali 8 osób + 2 przedstawicieli, zajmującą się dystrybucją elementów złącznych. Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment specjalistycznych wyrobów ze stali węglowych i nierdzewnych. Rejonem działania jest cała Polska. Większość sprzedaży prowadzimy wysyłkowo, dlatego mamy wypracowane dobre relacje z przewoźnikami i firmami kurierskimi.