Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

MAX KOMFORT jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku od 20 lat. Specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży gresów wielkoformatowych oraz płytek ceramicznych. Naszym celem jest permanentny rozwój i w związku z tym, poszerzając nasz dział sprzedaży, chętnie zatrudnimy osobę energiczną, która z zaangażowaniem i pasją będzie podchodzić do oferowania produktów znanych i cenionych fabryk włoskich, zarówno Klientom indywidualnym jak i biznesowym.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży okładzin elewacyjnych,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • dwuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków, nastawienie na rozwiązywanie zamiast wyszukiwanie problemów,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność.
Obowiązki:
  • promocja i sprzedaż gresów porcelanowych wielkoformatowych na elewacje budynków,
  • sporządzanie ofert handlowych wraz z ich negocjacją, odbywanie spotkań z Klientami,
  • służenie Klientom radą i pomocą zarówno podczas bezpośrednich kontaktów jak i drogą e:mailową oraz telefoniczną,
  • udział w szkoleniach branżowych oferowanych przez pracodawcę,
  • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych firmy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne podczas całej drogi zawodowej w naszej firmie,
  • szkolenia branżowe z asortymentu produktów i ich montażu,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tzw. „Rodo”. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest firma „Adam Kamiński Max Komfort”. Odbiorcą danych jest ich administrator. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy. Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych).

Aktualizacja: 12.02.2024