Przewoźnik Zewnętrzny B2B (kat. B) Gdańsk

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!
Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy:
  • Przewoźnika Zewnętrznego – Dostawcy
Szukasz pracy, ale chcesz być „na swoim”? Załatwione!
Współpracuj z Media Expert mając własny biznes!

Zakres obowiązków:
  • realizacja dostaw sprzętu AGD, RTV do klientów indywidualnych
  • montaż/instalacja sprzętu
  • obsługa klienta
To oferujemy:
  • gwarancję zleceń na dostawy
  • szkolenia wdrażające
  • stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku, blisko domu
  • jasną i przejrzystą współpracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas (Faktury płacimy terminowo)
Oczekujemy:
  • prowadzenia działalności gospodarczej, lub chęć jej założenia
  • własnego samochodu dostawczego do 3.5 tony w zabudowie kontenerowej
  • zdolności manualnych/umiejętności montażu sprzętu RTV/AGD
  • mile widziane uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeśli ich nie posiadasz, to my pomożemy Ci je zdobyć)
  • odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu
  • wysokiej kultury osobistej

Aktualizacja: 01.02.2023