Wróć do góry

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zatrudnię psychologa pracującego z młodzieżą w prężnie działającym Centrum Psychologicznym. Mile widziane osoby w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego. Wymagane jest min. 2 letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w piątki w godzinach 14.00- 21.00 z możliwością zwiększenia ilości godzin. Praca w gabinecie w Borkowie koło Gdańska. Obowiązkowy udział w zespołach klinicznych w czwartki w godzinach 8.00-11.00. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [ukryte] lub kontakt pod numerem telefonu [ukryte] .
Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową www.centrumakacjowa.pl
Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Informacje o firmie
Centrum Psychologiczne Akacjowa to prężnie rozwijająca się placówka posiadająca dwie filie: jedną w Gdańsku, drugą w Borkowie koło Gdańska. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową www.centrumakacjowa.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65247236
  • Data wyróżnienia: 23.03.2023
  • Data wprowadzenia: 14.03.2023