Psycholog/psycholożka z językiem ukraińskim

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Poszukujemy do naszego zespołu psychologa/psycholożkę posługującego/ą się językiem polskim oraz ukraińskim (rosyjski mile widziany), do pracy w projekcie aktywizacji zawodowej Gdyńskim Oksywiu (Płk. Dąbka). Cenimy pracę w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. Bliska jest nam filozofia Porozumienia bez Przemocy i metod dialogowych. Poszukujemy osoby, która lubi pracę zespołową.
Zakres obowiązków:
1. udzielanie krótkoterminowej pomocy psychologicznej osobom, które przyjechały do polski z Ukrainy
2. rekrutacja uczestników/uczestniczek
3. dokumentacja
4. współpraca z zespołem specjalistów/tek

Wymagania:
1. wykształcenie wyższe psychologiczne
2. doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia psychologicznego
3. komunikatywny język polski
4. język ukraiński na poziomie zaawansowanym (mile widziany język rosyjski)
5. samodzielność i zdolności do samoorganizacji
6. umiejętność posługiwania się komputerem w celu komunikacji i rekrutacji uczestników/czek

Oferujemy:
1. Umowę o pracę/umowę zlecenie/umowę o współpracy na 2/5 etatu
2. Zatrudnienie: 15.05-14.12.2022, z możliwością dalszej współpracy
3. Godziny pracy: do ustalenia
4. Comiesięczną superwizję zespołu, udział w szkoleniach podnoszących kompetencje,
5. Możliwość zaangażowania się w dodatkowe projekty w Fundacji.

Kontakt: Prosimy o przesyłanie CV na adres - a...@gfis.pl Wyświetl e-mail
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych. W razie potrzeby dodatkowych informacji - prosimy o kontakt mailowy: a...@gfis.pl Wyświetl e-mail Informacje o firmie
Informacje o firmie
Gdańską Fundację Innowacji Społecznych (GFIS) powołaliśmy w 2007 roku, aby budować i wdrażać skuteczne rozwiązania skierowane do dzieci, młodzieży i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji społeczno-ekonomicznej oraz wspierać rozwój lokalnych społeczności.

Ważnym segmentem działalności fundacji jest praca w środowisku lokalnym. Stworzyliśmy i od 2010 roku prowadzimy Dom Sąsiedzki „Gościnna Przystań” wzorowany na brytyjskich doświadczeniach community centers, a także SPOT Północ na gdyńśkim Okrsywiu. Tu budowany jest potencjał silnej społeczności, która świadomie wpływa na swoją przyszłość. Mieszkańcy aby skutecznie działać potrzebują dobrej komunikacji i dostępu do wiedzy. Dlatego stworzyliśmy i prowadzimy lokalny portal MojaOrunia.pl. Oferuje on rzetelne dziennikarstwo, lokalną blogosferę i monitoring ważnych dla dzielnicy wydarzeń.

Uczestniczyliśmy w przekształcaniu systemu opieki nad dziećmi pozbawionymi pieczy rodzicielskiej na terenie Pomorza, angażując się w modernizację instytucjonalnych Domów Dziecka. Dziś prowadzimy 6 kameralnych Domów dla Dzieci w Trójmieście, gwarantując 84 wychowankom bezpieczeństwo, specjalistyczne wsparcie i rozwój do samodzielnego, dorosłego życia. Wypracowaliśmy i realizujemy unikatowy w skali kraju program usamodzielnienia, w którym wychowankowie zdobywają kompetencje społeczno-zawodowe w oparciu o zatrudnienie w utworzonych i prowadzonych przez fundację 3 firmach społecznych – Kawiarni Kuźnia, Hotelu So Stay*** oraz Barze Centrala. Bezpieczny start w dorosłe życie naszych wychowanków i wychowanek budujemy także poprzez wypracowany i wdrożony przez fundację program mieszkalnictwa wspomaganego, oparty na zasadach najmu społecznego. Jesteśmy operatorem 12 mieszkań wspomaganych, które są elementem Gdańskiego Programu Mieszkalnictwa Wspomaganego samorządu Gdańska.

W strategii rozwoju stawiamy na kreowanie takich rozwiązań, które wykorzystują osobisty potencjał, lokalne uwarunkowania oraz szeroką współpracę, prowadzą do trwałości i zakorzenienia świadczonych usług w społeczności lokalnej. Jesteśmy organizacją uczącą się z bogatym doświadczeniem w kreowaniu zmiany. Nie boimy się wyzwań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej

a...@gfis.pl Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia Oksywie
płk Dąbka 52
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 21 dni (do 28.07.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64808752
  • Data wyróżnienia: 26.04.2022
  • Data wprowadzenia: 26.04.2022