Wróć do góry

Psycholog/psychoterapeuta praca zdalna

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3000 - 8000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Poszukiwany do współpracy- praca zdalna- psycholog, psychoterapeuta (min II rok) z doświadczeniem w zaburzeniach lękowych , który czułby się zgodny z atmosferą witryny totylkostrach.pl. Mile widziane nurty terapeutyczne m.in. systemowy, narracyjny, ericksonowski, psychologii pozytywnej, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, terapia skoncentrowana na emocjach, terapia akceptacji i zaangażowania itp.

Oferuję: elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, umowa o współpracy B2B.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, lm oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.
Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli zgodnym z RODO w swoim CV. Dzięki temu, będziemy mogli się z Państwem skontaktować w celach rekrutacyjnych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65255012
  • Data wprowadzenia: 20.03.2023