Python Developer

Branża / kategoria
It / programowanie

Aktualizacja: 17 dni temu

Wymagania:

Wymagamy:

  • Min. 3 lata komercyjnego doświadczenia jako Python Developer
  • Docker
  • Linux
  • Bash
  • JavaScript ES5 (umiejętność czytania kodu)
  • Chęć nauki CommonWorkflowLanguage (CWL)
Projekt: Platforma typu open source do zarządzania, przetwarzania i udostępniania danych genomicznych i innych dużych danych naukowych i biomedycznych. Federalny system zarządzania danymi i przepływem pracy pRED dla dużych zbiorów danych.

Obowiązki:

Gdzie: 100% zdalnie Oferujemy: do 620 zł netto + VAT za dzień pracy na kontrakcie B2B

Oferujemy:

  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Ogłoszenie podstawowe
ASTEK Polska
Adres
Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański, Chojnice, Malbork, Kwidzyn, Sopot, Lębork, Pruszcz Gdański,
Ważne jeszcze 75 dni (do 23.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk, gdynia, słupsk, tczew, wejherowo, rumia, starogard gdański, chojnice, malbork, kwidzyn, sopot, lębork, pruszcz gdański,
astek.pl

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63336437
  • Data wyróżnienia: 23 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 marca 2020
  • Aktualizacja: 9 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 235
  • Wyświetleń na liście: 4 197
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku