Ogłoszenie nieaktualne

Radca prawny/Adwokat

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista

Twój profil:
Jesteś radcą prawnym/adwokatem, posiadającym doświadczenie w branży prawniczej, w szczególności w zakresie obsługi przedsiębiorców.
Przepisy prawa handlowego i cywilnego nie są Ci obce, a także posiadasz doświadczenie w redagowaniu umów oraz pism procesowych.
Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację, zarówno w mowie jak i piśmie. Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności przy realizacji projektów, które zapewnią Ci możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach
Szukasz pracy, w której będziesz mógł w sposób elastyczny realizować swoje obowiązki,
w myśl zasady: „work smart, not hard”.

Twoje zadania:
  • sporządzanie i analiza projektów umów, opinii prawnych i pism procesowych;
  • bieżące doradztwo prawne;
  • bezpośredni kontakt z klientami, udział w negocjacjach.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę/B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojej wiedzy i umiejętności;
  • bogaty pakiet medyczny;
  • biuro w dogodnej lokalizacji.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres: [ukryte] , tytułem "praca radca prawny/adwokat".
Informacje o firmie

Kancelarię K&S Kardasz Staszak sp. p. tworzy zespół specjalistów, świadczących szeroki wachlarz usług ze wszystkich wiodących dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawnej obsługi biznesu. W związku z chęcią powiększenia zespołu, prowadzimy otwartą rekrutację na stanowisko radcy prawnego/adwokata.