Radca prawny/radca prawna, adwokat/adwokatka

Ogłoszenie nieaktualne

Radca prawny/radca prawna, adwokat/adwokatka

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kancelaria Kosmus i Łojkowska Radcy Prawni spółka partnerska nawiąże współpracę z radcą prawnym/radcą prawną lub adwokatem/adwokatką (także z osobą po zdanym egzaminie radcowskim/adwokackim, oczekującą na ślubowanie).

Do zadań nowych współpracowników należeć będzie przede wszystkim prowadzenie procesów sądowych z zakresu prawa cywilnego, a także bieżąca obsługa Klientów kancelarii.

Jesteśmy zainteresowani współpracą w wymiarze 4-5 dni w tygodniu.
Poszukujemy osób dobrze zorganizowanych i skrupulatnych.
Wymagamy bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej.
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz listu motywacyjnego na adres [ukryte] .

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wybranym kandydatom.
Informacje o firmie

Kancelaria Prawnicza Kosmus i Łojkowska Radcy Prawni działa nieprzerwanie od 1997 r., obecnie Partnerami spółki są radca prawny Aleksander Kosmus i radca prawna Joanna Łojkowska. Kancelarię tworzy zespół kilkunastu prawników (radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i aplikantów adwokackich) oraz pracownicy administracyjni i pracownicy działu windykacji.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, w szczególności ubezpieczeń majątkowych, a także spraw z obszaru prawa handlowego i prawa pracy. Domeną naszej działalności jest prowadzenie procesów sądowych oraz bieżące wsparcie działalności podmiotów gospodarczych i kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców indywidualnych, spółek osobowych i spółek kapitałowych.

Kancelaria świadczy obsługę prawną także w języku angielskim i francuskim.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65331704
  • Data wyróżnienia: 26.05.2023
  • Data wprowadzenia: 26.05.2023
Wróć do góry