Radisson Blu Hotel Sopot zaprasza Muzyków do współpracy!

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Organizacja i obsługa imprez,
Praca twórcza
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 22 dni temu

                                                         Radisson Blu Hotel Sopot
                                        
zaprasza Muzyków do interesującej współpracy!

Radisson Blu Hotel Sopot to miejsce o wysokich standardach obsługi Gościa i niepowtarzalnym klimacie.
Stała obecność działań w obszarze kultury oraz współpraca z Artystami stanowią jeden z fundamentów unikalności oferty i aury Hotelu.

Zapraszamy zatem Muzyków do interesującej i długofalowej współpracy w różnych formatach i obszarach.

Jeśli Muzyka jest dla Ciebie prawdziwą pasją i chciałbyś się nią podzielić z naszymi Gośćmi w urokliwych oraz wypełnionych pozytywną energią wnętrzach Radisson Blu Hotel Sopot, prosimy zgłoś się do nas.

Zaproszenie skierowane jest głównie do studentów i absolwentów uczelni muzycznych, w tym do zespołów muzycznych, zainteresowanych podzieleniem się swoim talentem z publicznością zgromadzoną w Hotelu.

Gwarantujemy odpowiednie wsparcie marketingowe i obecność w naszych mediach społecznościowych. Pozostałe warunki do uzgodnienia.

Zachęcamy również do udziału osoby nieposiadające wykształcenia muzycznego, których propozycje artystyczne stoją na odpowiednio wysokim poziomie, dostosowanym do charakteru naszego miejsca.

                            Prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres: [ukryte]
                                 Próbki lub linki Waszych nagrań będą bardzo mile widziane. 

                            Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 


Operatorem hotelu jest Hossa.biz, Spółka należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, zarządzająca i administrująca nieruchomościami biurowymi, hotelowymi i usługowymi, w tym prowadząca kompleksową obsługę, wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych.

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej. 

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:
Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63748047
  • Data wyróżnienia: 29 września 2020
  • Data wprowadzenia: 17 września 2020
  • Aktualizacja: 23 września 2020
  • Wyświetleń: 1 773
  • Wyświetleń na liście: 7 748