Realizator programów telewizyjnych/Operator kamery

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Redakcja / dziennikarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Twoja Telewizja Morska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Realizator programów telewizyjnych/Operator kamery

Branża: Media
Stanowisko: Realizator programów telewizyjnych/Operator kamery
Charakter pracy: praca w biurze/praca w terenie
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Miejsce pracy: siedziba firmy/praca w terenie
Wymiar pracy: cały etat

Wymagania:
  • umiejętność realizacji nagrań kamerą cyfrową;
  • podstawy realizacji produkcji filmowej, obsługi miksera wizji i dźwięku;
  • mile widziane doświadczenie w realizacji wydarzeń estradowych lub spektakli teatralnych;
  • mile widziana znajomość oprogramowania do nieliniowego montażu wideo;
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
  • realizacja nagrań telewizyjnych w studio i plenerze;
  • montaż programów telewizyjnych;
  • edycja materiału audiowizualnego, korekta i kierowanie do emisji;
  • odpowiedzialność za jakość techniczną materiału wideo;
  • tworzenie list emisyjnych i dokumentacji poemisyjnej;
  • nadzór nad emisją programów;
  • obsługa studia;
  • tworzenie metryk audycji;
  • archiwizowanie materiału audiowizualnego;
  • obsługa archiwum.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • szansę rozwoju zawodowego;
  • motywujący system wynagrodzeń.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać na adres email: [ukryte]

Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Składający powinien w swoim CV zawrzeć klauzulę o żądanej treści, wówczas będzie ona rozpatrywana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63535864
  • Data wyróżnienia: 8 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 2 lipca 2020
  • Aktualizacja: 3 lipca 2020
  • Wyświetleń: 539
  • Wyświetleń na liście: 6 089