Recepcjonista /-ka | Hotel Quadrille Gdynia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Hotel Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni poszukuje Recepcjonisty. Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, lubisz, gdy dużo się dzieje i niestraszny Ci kontakt z drugim człowiekiem, to być może to właśnie Ty powinieneś/naś dołączyć do naszego energicznego zespołu. Zapewniamy przeszkolenie i mocne wsparcie kierownicze.
Spróbuj swoich sił wysyłając CV.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 8-godzinne zmiany dzienne oraz nocne
  • znajomość obsługi programów hotelowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Obowiązki:
  • profesjonalna, życzliwa obsługa Gości
  • meldowanie, wymeldowanie Gości
  • przyjmowanie, rozliczanie rezerwacji, obsługa centrali telefonicznej
  • obsługa recepcyjnych programów informatycznych
  • aktywna sprzedaż oferty hotelowej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informacje o firmie
Relais & Châteaux Hotel Quadrille to oryginalne połączenie nowoczesnego designu i powiewu historii. Ten przepiękny zabytkowy kompleks parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Całość została dopracowana pod każdym względem, a jeszcze pełniejsze delektowanie się tym miejscem umożliwia panująca tu atmosfera spokoju i intymności.
Hotel Quadrille zlokalizowany jest w sercu trójmiejskiej Metropolii. Obiekt mieści się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni - Orłowie. Pełen relaks zapewniają tu rozległy, historyczny Park z licznymi zabytkami przyrody oraz bliska odległość do morza.
Goście obiektu mają do wyboru jeden z 12 luksusowych apartamentów oraz 21 pokoi biznesowych. Motyw „Alicji w krainie czarów” towarzyszy całej koncepcji Quadrille, począwszy od samej nazwy odnoszącej się do kadryla tańczonego przez bohaterów, restauracji „Biały Królik” nawiązującej do postaci przewodnika Alicji po baśniowym świecie, czy „Pubu 10/6” określonego tak od Dnia Kapelusznika.

Aktualizacja: 22.09.2023