Ogłoszenie nieaktualne

Recepcjonista (K/M)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Hotel Opera to hotel 3 gwiazdkowy położony pośród lasu, koło Opery Leśnej w Sopocie. Jest to bardzo urokliwe i spokojne miejsce (23 pokoje), oddalone od codziennego zgiełku i kurzu, a także od tłumów turystów przebywających w sezonie w Sopocie. Pomimo tego iż obiekt położony jest na uboczu oddalony jest jedynie o niecałe 2 km od słynnego molo w Sopocie.
Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko recepcjonisty.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających Gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
  • Dbanie o prawidłowy przebieg pobytu Gości w hotelu
  • Obsługa rezerwacji Gości indywidualnych i grupowych
  • Współpraca z innymi działami
WYMAGANIA:
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników
  • interesującą pracę w młodym zespole pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • pracę w spokojnym miejscu z domową atmosferą
  • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport
Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres:
[ukryte]
dodając nazwę stanowiska w tytule maila

Aktualizacja: 26.09.2023