Ogłoszenie nieaktualne

Recepcjonista

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

OPIS
Praca jako recepcjonista w prężnie rozwijającej się siłowni trainPRO.
LOKALIZACJA: Gdańsk WRZESZCZ
TWOJE CODZIENNE ZADANIA:
-obsługa klubowiczów siłowni
-budowanie super atmosfery na siłowni
-udział w szkoleniach wewnętrznych
-dbanie o wizerunek całego klubu
ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:
-jesteś otwartą, zorganizowaną osobą
-lubisz wyzwania
-doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole
-potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze ;)
-lubisz, kiedy praca nie zamyka się w sztywnych godzinach, a jest elastyczna
-komputer nie jest Ci obcym narzędziem
-masz już doświadczenie związane z pracą na recepcji, ale nie jest to warunek konieczny!
OFERUJEMY:
-możliwość rozwoju zawodowego, samorealizacji i zdobywania nowych doświadczeń
-świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy
-możliwość korzystania z oferty klubu