Recepcjonista / Recepcjonistka - Focus Hotel Premium Sopot ***

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Czy wiedziałeś, że Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli ?
Czy wiedziałeś, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny?
Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty, dołącz do nas!

Recepcjonisty/Recepcjonistki
(miejsce pracy: Sopot , ul.1 Maja 7  )

Obowiązki:
Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości, zgodnie z wyznaczonymi standardami sieci Focus Hotels (zmiany dzienne i nocne)
Identyfikacja potrzeb gości i otwartość na ich realizację
Dokonywanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości hotelowych
Fakturowanie, przyjmowanie płatności
Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelowymi

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie mile widziana
Wysoka kultura osobista, miła aparycja, uśmiech i pogoda ducha
Skrupulatność i dokładność
Opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
Dobra organizacja miejsca i czasu pracy
Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na ludzi
Doświadczenie we współpracy z gośćmi i klientami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Ciekawą, pełną wyzwań pracę z doskonałą atmosferą
Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym na indywidualnych
wynikach
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
Zniżki na noclegi pracownicze we wszystkich hotelach sieci

CV prosimy przesyłać na email: [ukryte]

Do aplikacji bezwzględnie należy dołączyć poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez FOCUS HOTELS S. A. z siedzibą w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich 3 (dalej „FOCUS HOTELS”), dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym w FOCUS HOTELS. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64887171
  • Data wyróżnienia: 25.06.2022
  • Data wprowadzenia: 22.06.2022