Recepcjonista / Recepcjonistka

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3500 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Marina Club Hotel  to więcej niż Hotel.

Ze spokojem zaczniesz dzień z kubkiem kawy.
Staramy się tworzyć wyjątkową atmosferę z wyjątkowymi ludźmi.
Obecnie do naszego zgranego zespołu recepcji szukamy dodatkowej osoby na stałe.

Twoje zadania:
  • obsługa skrzynek mailowych, portali rezerwacyjnych
  • witanie Gości oraz dbanie o wygląd i estetykę lobby
  • meldowanie oraz wymeldowywanie Gości
  • przydzielanie pokoi i przygotowywanie dokumentacji pobytu Gości w hotelu
  • współpraca z innymi działami hotelu
My:
  • pracę w fajnym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
  • pracę na cały etat lub część etatu
  • elastyczny grafik pracy
  • zapewniamy umowę o pracę lub zlecenie
  • pracę w systemie 12 godzinnym, 7:00-19:00, 19:00-7:00
  • możliwość wyrobienia nadgodzin
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dodatek na posiłki, atrakcyjny rabat w hotelowej restauracji
  • premię uzależnioną od wyników
Ty:
  • masz doświadczenie w branżach związanych z bezpośrednią obsługą gościa/klienta
  • szybko nawiązujesz kontakt z innymi osobami
  • jesteś otwarty na ludzi i lubisz im pomagać
  • znasz system hotelowy RH2 lub inny

A jeśli nie, to nie martw się -  wszystkiego Cię nauczymy :)

Wyślij swoje CV na adres [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64890533
  • Data wyróżnienia: 24.06.2022
  • Data wprowadzenia: 24.06.2022
  • Aktualizacja: 27.06.2022