Recepcjonista / Recepcjonistka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Jeżeli jesteś:
- uśmiechnięty/ta i lubisz kontakt z ludźmi
- zaangażowany w to co robisz
- punktualny i dobrze zorganizowany
- potrafisz pracować pod presją czasu
Dodatkowo:
- posługujesz się językiem angielskim
to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu!

Craft Beer Central Hotel Gdańsk poszukuje kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do pracy zmianowej
  • znajomość programu hotelowego LSI będzie dodatkowym atutem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług
  • bezpośrednia obsługa Gości hotelowych
  • troska o komfort oraz bezpieczeństwo Gości
  • współpraca w przygotowaniu akcji promocyjnych i reklamowych
  • dbałość o pozytywny wizerunek hotelu
  • rozliczanie usług oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • przestrzeganie procedur i obowiązujących standardów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i ambitnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji  oraz rozwoju zawodowego
  • szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy oraz szkolenia produktowe

Aktualizacja: 10.06.2023