Recepcjonista SPA (k/m) Hotel Almond SPA ****

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Uroda / Rekreacja,
Sekretariat / Recepcja,
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 26 dni temu

ALMOND SPA mieszczące się w gdańsku w HOTELU ALMOND**** poszukuje kandydatki na stanowisko: Recepcjonistka SPA

Praca zmianowa: głownie popołudnia (16:00-22:00) i weekendy (min. 2 weekend w mc)

Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy, od stycznia możliwość rozszerzenia do pełnego etatu.

Obowiązki:
  • Obsługa gości: mailowa, telefoniczna oraz w recepcji SPA
  • Dbanie o porządek na strefie Wellness – basen, jacuzzi i sauny
  • Sprzedaż zabiegów i kosmetyków oferowanych przez SPA
  • Wsparcie dla zespołu i dbanie o wizerunek firmy
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi, samodzielność i uczciwość
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Dyspozycyjność w wieczory i weekendy
  • Doświadczenie zawodowe w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, w dynamicznym i zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Dla stałych pracowników oferujemy Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji (CV) na adres mailowy a...@hotel... Wyświetl e-mail wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz.U.133/1997 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62956666
  • Data wyróżnienia: 23 października 2019
  • Data wprowadzenia: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 593
  • Wyświetleń na liście: 12 724