RECEPCJONISTA/-TKA IBB HOTEL DŁUGI TARG! - PÓŁ ETATU - Recepcjonista/Recepcjonistka

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Hotel może być tylko tak dobry, jak ludzie, którzy w nim pracują.
Jeśli jesteś osobą otwartą, lubiącą ludzi i chciałbyś/chciałabyś pracować w miejscu, w którym codziennie czekać będą na Ciebie nowe wyzwania, to stanowisko
Recepcjonistki/Recepcjonisty
w IBB Hotel Długi Targ jest właśnie dla Ciebie!
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Obsługa Gości w oparciu o standardy Hotelu;
  • Aktywna sprzedaż usług oferowanych przez Hotel;
  • Dbałość o komfort i bezpieczeństwo Gości oraz reagowanie na ich bieżące potrzeby;
WYMAGANIA
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem;
  • Sumienność i dynamizm w wykonywaniu obowiązków;
  • Otwartość, pogoda ducha oraz wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;
OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze około 80h miesięcznie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w prestiżowym miejscu w Gdańsku w nowym i nowoczesnym Hotelu;
  • Możliwość pracy i rozwoju u boku doświadczonych Hotelarzy;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62768968
  • Data wyróżnienia: 5 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 7 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 5 listopada 2019
  • Wyświetleń: 1 728
  • Wyświetleń na liście: 64 370