Recepcjonista/ka

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Restauracje Arco oraz Trienta y Tres prowadzi jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie – Paco Pérez. Prowadzone przez niego restauracje zlokalizowane są w największych miastach Europy i dotychczas zostały wyróżnione 5 gwiazdkami przewodnika Michelin.

Restauracje Arco i Treina y Tres mieszczą się w najwyższym budynku w Trójmieście – Olivia Star, zlokalizowanego w prestiżowym centrum biznesowym - Olivia Business Centre w Gdańsku Oliwie.

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Dołącz do naszego zespołu !!!
Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy.

Twoje obowiązki:
  • kompleksowa obsługa recepcji;
  • przywitanie i koordynacja ruchu gości indywidualnych oraz grupowych;
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i e-mailowych, prowadzenie korespondencji elektronicznej;
  • udzielanie informacji dotyczących oferty kulinarnej i wydarzeń specjalnych w restauracjach;
  • aktywne nawiązywanie kontaktu z gośćmi;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
Nasze wymagania:
  • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta;
  • duża samodzielność, łatwość uczenia się i rozwiązywania problemów;
  • biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność i rzetelność;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet medyczny obejmujący:
         - nielimitowane konsultacje lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej
         - nielimitowane konsultacje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów bez skierowania
         - konsultacje z lekarzami przez telefon, czat, wideo
         - szczepienia ochronne
         - badania laboratoryjne
  • otrzymasz polisę na życie z możliwością wykupienia pakietu dla Twoich bliskich,
  • w naszej firmie już pierwszego dnia poczujesz się jak u siebie. Koordynator recepcji krok po kroku wprowadzi Cię w Twoje obowiązki, a doświadczeni koledzy przekażą Tobie przydatne wskazówki.
To dzięki pracownikom nasza firma stale się rozwija. Tworzymy zespół, w którym:
  • okazujemy sobie szacunek
  • nie ulegamy stereotypom i cenimy różnorodność
  • wiek ani płeć nie jest dla nas wyznacznikiem kompetencji.
  • Numer ogłoszenia: 64712148
  • Data wyróżnienia: 09.05.2022
  • Data wprowadzenia: 16.02.2022
  • Aktualizacja: 09.05.2022