Asystent / Asystentka serwisu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent/ka serwisu
Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania osoby pracującej na tym stanowisku to:
  • Obsługa Klientów Serwisu, w tym: przyjmowanie połączeń telefonicznych od Klientów, umawianie wizyt serwisowych, prowadzenie korespondencji z Klientami, opieka nad Klientami oczekującymi na pojazd,
  • Odpowiedzialność za obieg i archiwizację dokumentów serwisowych,
  • Opieka nad flotą pojazdów zastępczych,
  • Prowadzenie kalendarza samochodów zastępczych,
  • Prace biurowo – administracyjne,
  • Administrowanie bazy danych klientów Serwisu,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
Poszukujemy osób, które:
  • Łatwo nawiązują kontakt i potrafią budować relację z Klientem;
  • Mają doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Dobrze organizują swoją pracę, również pod presją czasu,
  • Sprawnie poruszają się w systemach informatycznych i w obsłudze urządzeń biurowych,
  • Znają program MS Excel,
  • Są rzetelne, punktualne i potrafią pracować w zespole,
  • Kreatywnie podchodzą do wykonywanych obowiązków,
  • Posiadają bardzo dobrą prezencję i wysoką kulturę osobistą.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Pracę zmianową pn-pt 08:00 - 18:00,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Spotkania integracyjne,
  • Bezpłatny parking,
  • Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym, doświadczonym i zmotywowanym zespole.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.
Informujemy, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 04.10.2023