Recepcjonista/Recepcjonistka do 3*** hotelu w Gdańsku

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy ambitnych i komunikatywnych osób do pracy w recepcji Hotelu Platan na część etatu*. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy!
Oczekujemy:
  • wysokiej kultury osobistej, pozytywnego usposobienia oraz gotowości do nauki i pracy;
  • doświadczenia w pracy na podobny stanowisku lub wykształcenia branżowego, co będzie dodatkowym atutem,
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • znajomość innego języka obcego, będzie dodatkowym atutem;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
Obowiązki:
  • obsługa gości hotelowych począwszy od procesu dokonywania rezerwacji do rozliczenia pobytu;
  • udzielanie gościom informacji dotyczących hotelu oraz okolicy;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z obsługą gości;
Oferujemy:
  • pracę na dłuższy okres czasu;
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze;
  • pewność zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie;
  • dodatkowy system premiowy;
  • możliwość dołączenia do programu Multisport;
  • uwzględnianie indywidualnych potrzeb pracownika przy ustalaniu grafiku pracy;
  • możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy Wellness;
  • bezpłatny parking;
  • pracę w systemie zmianowym 12-sto godzinnym (zmiany dzienne i nocne w godzinach 7:00 - 19:00 / 19:00-7:00)
* część etatu - ok. 60/70h miesięcznie

Aktualizacja: 27.03.2024