Recepcjonista/Pracownik obsługi

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy Pracowników do My Story Sopot Apartments

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Dbałość o profesjonalną obsługę Gości i budowanie długofalowych relacji z Gośćmi,
  • Przyjmowanie, potwierdzanie i nadzór nad rezerwacjami indywidualnymi,
  • Prowadzenie korespondencji mailowej, obsługa połączeń telefonicznych, reagowanie na zapytania na social mediach oraz współpraca z pozostałymi działami,
  • Rozliczanie opłat za usługi, wystawianie faktur oraz wykonywanie raportów dziennych i nocnych,
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu Gości oraz identyfikowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób zapewniający satysfakcję Gości,
  • Zapewnienie porządku na stanowisku pracy.
NASZE WYMAGANIA
  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • Doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • Znajomość systemów ReHot i Profitroom będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Sumienność, umiejętność pracy zespołowej, pracy pod presją czasu i zdolność do pracy pełnej wyzwań, wielozadaniowość,
  • Wysoka kultura osobista i poczucie estetyki,
  • Pomoc przy obsłudze śniadań, w restauracji/ barze (lunche, drinki, zmywak).
OFERUJEMY
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy,
  • Elastyczny grafik,
  • Praca w systemie zmianowym 7-15; 14-22.
W odpowiedzi na ogłoszenie, proszę podać w tytule maila stanowisko, na które wpływa aplikacja.

Aktualizacja: 14.03.2024

My Story Sopot Apartments

795531... Wyświetl numer
g...@mysto... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Sopot
Powstańców Warszawy 53A
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer