Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Recepcjonista/stka w klubie Fitness

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Do GOOD LUCK CLUB - klubu fitness na Jasieniu poszukujemy energicznej, uśmiechniętej i lubiącej ludzi osoby na stanowisko Recepcjonistki / Recepcjonisty.

Obowiązki:
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
- obsługa klientów siłowni, systemu do rezerwacji kortów do squasha oraz masaży
- uśmiech:)

Wymagania:
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
- Wysoka kultura osobista,
- Pozytywne nastawienie,
- Dyspozycyjność – praca zmianowa 6:30-23:30, również w weekendy,

Oferujemy:
- dobre zarobki
- pracę w fajnym zespole
- możliwość korzystania z usług klubu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: r...@goodl... Wyświetl e-mail
W tytule maila prosimy podać - Recepcja fitness

Dziękujemy za przesłane aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Adres
Gdańsk Jasień
Orzechowa 7, 583 315 96 90, Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie - 22, 00 zł
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna,
Uroda / Sport / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62273041
  • Data wyróżnienia: 11 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 11 lutego 2019
  • Wyświetleń: 820
  • Wyświetleń na liście: 24 497