Recepcjonistka / obsługa biura

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3950 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Poszukujemy osób do naszego zespołu recepcyjnego - nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne wdrożenie i szkolenie od podstaw.

Opis stanowiska:
- praca biurowo-terenowa (biuro w Sopocie, przy ul. Bohaterów Monte Cassino),
- elastyczny grafik uwzględniający m.in. zajęcia na uczelni czy egzaminy,
- wynagrodzenie netto ("na rękę") od 3950 PLN na start (lub stawka godzinowa w przypadku części etatu) + premie kwartalne (bez limitu, w zależności od zaangażowania i efektów pracy)
- praca w młodym zespole
- miła i życzliwa atmosfera
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zakres obowiązków:
- telefoniczna i bezpośrednia obsługa Gości
- udzielanie informacji o dostępności i cenach lokali w ofercie firmy
- dokonywanie rezerwacji telefonicznych w naszym systemie
- prowadzenie rozliczeń i sprzedaży, ewidencji na kasie fiskalnej, pobór płatności terminalem
- obsługa urządzeń biurowych
- prowadzenie samochodu w celu dojazdu do Gościa lub załatwienia drobnych spraw w terenie (samochody małe)

Wymagania:
- status studenta
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B
- wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyspozycyjność
- mila aparycja, uprzejmość i pogoda ducha.

Zapraszamy do przesyłania CV drogą mailową na adres [ukryte]

Informacje o firmie
Nasza firma od 2016 roku zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem apartamentów w Trójmieście.

Od samego początku dążymy do zapewnienia jak najwyższego standardu obsługi zarówno dla naszych Gości, jak i Właścicieli apartamentów

Wraz z rozwojem działalności OneApartments zajęła się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa podmiotom zainteresowanym inwestycją w nieruchomości przeznaczone na wynajem krótkoterminowy.

Aktualizacja: 05.07.2023