Recepcjonistka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / recepcja,
Produkcja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 25 dni temu

Firma Galeon jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji luksusowych jachtów oraz łodzi motorowych - jesteśmy jednym z wiodących producentów jachtów luksusowych w Europie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz tysiące usatysfakcjonowanych klientów z całego świata są najlepszymi gwarantami naszej jakości.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
RECEPCJONISTKA
Miejsce pracy: Straszyn /pow. gdański/

Jeśli jesteś osobą chętną podjąć INTERESUJĄCE ZADANIA I NOWE WYZWANIA w stabilnej firmie produkcyjnej o dużym potencjalne rozwoju – zgłoś się do NAS !
Jeśli lubisz pracę w zespole i posiadasz inicjatywę, jesteś dokładny i wykazujesz się dbałością o JAKOŚĆ naszych produktów – zgłoś się do NAS !

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (administracja, hotelarstwo),
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • samodzielność, umiejętność skutecznego komunikowania się i dobrej organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
  • elastyczność i kreatywne podejście do realizowanych zadań,
  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego.
Główne zadania na stanowisku:
  • przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji,
  • wstępne przygotowanie faktur do wprowadzenia do systemu,
  • zapewnianie przepływu informacji i dokumentów wewnątrz organizacji,
  • zarządzanie korespondencją wychodząca i przychodzącą organizacji,
  • organizowanie spotkań,
  • organizowanie i realizacja zaopatrzenia w materiały biurowe,
  • zaopatrzenie w artykuły spożywcze,
  • zarządzanie salami konferencyjnymi,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • inne bieżące czynności administracyjne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • system premiowy z tytułu poleceń pracowniczych,
  • perspektywę długotrwałej współpracy w firmie zatrudniającej ponad 1200 pracowników,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i poczucie bezpieczeństwa,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,
  • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając poniższy przycisk APLIKUJ.
Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych osobowych tj. Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2018 poz. 1000)”.

Informujemy, że CV bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie przy ul. Starogardzkiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych osobowych tj. Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2018 poz. 1000).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63787775
  • Data wyróżnienia: 1 października 2020
  • Data wprowadzenia: 1 października 2020
  • Aktualizacja: 5 października 2020
  • Wyświetleń: 1 572
  • Wyświetleń na liście: 25 102