Recepcjonistka / Recepcjonista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Nr ref: 01/2023/REC

Twoje codzienne zadania w recepcji:
  • reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku Hotelu,
  • obsługa Gości Hotelu z zachowaniem wysokich standardów i procedur,
  • dbałość o prawidłowy i terminowy przekaz informacji i dokumentów,
  • realizowanie strategii sprzedaży usług hotelowych,
  • prowadzenie rozliczeń finansowych (m.in. wystawianie paragonów oraz faktur),
  • przygotowywanie raportów operacyjnych oraz audytu nocnego,
  • współpraca z działami wewnętrznymi Hotelu.
W tej roli pomocne Ci będzie:
  • empatyczne podejście do gości Hotelu i członków zespołu,
  • umiejętność efektywnej komunikacji i ustalania priorytetów,
  • zdolność logicznego myślenia i umiejętność kojarzenia faktów,
  • przywiązywanie wagi do wysokiej jakości obsługi,
  • wykształcenie kierunkowe (mile wdziane),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy branży hotelarskiej (mile widziane).
W codziennej pracy możesz liczyć na:
  • wdrożenie i współpracę przy wsparciu doświadczonego zespołu menedżerskiego,
  • zatrudnienie w firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko – gastronomicznym,
  • elastyczny i dopasowany grafik w systemie zmianowym,
  • przyjazną atmosferę pracy skoncentrowanej na realizacji zadań,
  • wewnętrzne szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe i możliwość awansu,
  • przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie,
  • wynagrodzenie zależne od nabytego doświadczenia i trwałych kompetencji,
  • możliwość korzystania z udogodnień i benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, obiady pracownicze, karta Multisport) oferowanych przez Hotel.
Prosimy o przesłanie swojego CV z zaznaczonym w tytule nr referencyjnym oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [ukryte]
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski także na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 24.05.2023