Recepcjonistka / Recepcjonista

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Klinika biomechaniki, podologii i rehabilitacji ORTOSOVA świadczy kompleksowe usługi z zakresu diagnozy, leczenia i rehabilitacji pacjentów. Stawiamy na szeroki zakres usług, doświadczoną kadrę oraz indywidualne podejście do klienta.

W związku z rozwojem Kliniki poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
  • rejestrowanie klientów oraz koordynacja grafiku przyjęć
  • obsługa biura i urządzeń biurowych, obsługa kasy fiskalnej
  • udzielanie informacji dotyczących oferowanych usług i produktów
  • sporządzanie doku­mentów fir­mowych, raportów, zestaw­ień, dokumentów handlowych
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentów medycznych
  • obsługa klienta, utrzymy­wanie kon­tak­tów z klien­tami firmy
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • prace archiwizacyjne i porząd­kowa­nie danych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
Nasze wymagania:
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, skrupulatność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności: Word, Excel)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w miłej, nieformalnej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania nowych umiejętności
  • pakiet medyczny oraz kartę Multisport po okresie próbnym
  • pracę zmianową w godzinach 8-21 oraz w niektóre soboty
  • duży, bezpłatny parking pod Kliniką
Miejsce pracy: Gdańsk Osowa
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres  [ukryte]
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.