Recepcjonistka / Recepcjonista w hotelu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Prawdzic Resort&Conference butikowy hotel w pasie nadmorskim w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko:
Recepcjonistka/Recepcjonista

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości,
  • Meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości,
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mila widziana znajomość drugiego języka obcego,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Premie
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w gronie profesjonalistów,
  • Tanie posiłki pracownicze,
  • Praca o charakterze stałym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Informacje o firmie
Prawdzic Resort&Conference to nadmorski Resort w malowniczej części Gdańska - Jelitkowie przy plaży oferujący Gościom komfort, smaczną autorską kuchnię, strefę wellness, wewnętrzny plac zabaw dla dzieci typu małpi gaj 120m2.
Prawdzic jest butikową marką skupiającą w sobie to co najważniejsze w indywidualnej obsłudze Gościa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 15.11.2023