Recepcjonistka/Biuro Obsługi Klienta

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Dla szukających nowych wyzwań, pracowitych oraz chcących powiększyć swoje doświadczenie oferujemy pracę w salonie samochodowym. Firma Honda Gdańsk poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku:

Praca w dni robocze (poniedziałek - piątek) oraz niektóre soboty.

Zakres obowiązków:
  • praca z dokumentami księgowymi
  • obsługa programu dealerskiego DMS (Dealer Management System)
  • wsparcie Działu Sprzedaży oraz Serwisu
  • ewidencja korespondencji mailowej i listownej; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, prowadzenie dziennika korespondencji
  • obsługa centrali telefonicznej
  • sprawowanie kontroli nad bieżącym stanem zaopatrzenia biura
  • wsparcie przy działaniach marketingowych
  • realizacja zadań administracyjnych i organizacyjnych powierzanych przez Zarząd
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Nasze wymagania:
  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy
  • systematyczność w pracy z dokumentami
  • zaangażowanie, chęć współpracy
  • łatwość szybkiego uczenia się
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych; znajomość pakietu Office
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
To oferujemy:
  • doskonałe warunki pracy w nowoczesnym oraz komfortowym obiekcie
  • możliwość rozwoju zawodowego w wielu dziedzinach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie

Honda Gdańsk - Auto Gdańsk Sp. z o. o. od 1991 roku jest Autoryzowanym Dealerem samochodów marki Honda. Od lipca 2019 roku salon usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta i węzła komunikacyjnego Szadółki.

Aktualizacja: 01.06.2023