Recepcjonistka/Recepcjonista

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 18 dni temu

Zatrudnimy  recepcjonistkę, recepcjonistę do hostelu w centrum Gdańska.
Praca od zaraz, na stałe, z możliwością darmowego zamieszkania dla osób przyjezdnych w komfortowych warunkach.

Wymagania:
  • Osoby zainteresowane powinny cechować się odpowiedzialnością, uczciwością, wysoką kulturą osobistą, sumiennością, zaangażowaniem w powierzone zadania;
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość języka obcego, preferowany angielski;
  • znajomość oprogramowania windows i programów office;
  • komunikatywność - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji;
  • dyspozycyjność w związku z systemem pracy zmianowej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność także w niedziele i święta według sprawiedliwego grafiku dla każdego!
Obowiązki:
  • profesjonalna obsługa gości zapewniając wysoką jakość świadczonych usług zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hostelu;
  • informowanie gości o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hostelu;
  • zbieranie opinii i oczekiwań klientów;
  • obsługa połączeń telefonicznych;
  • prawidłowe wykonanie czynności związanych z niezbędnymi formalnościami związanymi z pobytem gościa w hostelu: meldowanie, wymeldowywanie gości, dokonywanie rezerwacji;
  • pobieranie opłat, wystawianie rachunków i faktur;
  • efektywna współpraca innymi działami hostelu;

Oferujemy:
  • na początek umowę zlecenie na okres jednego miesiąca, a następnie umowa o pracę;
  • możliwość współpracy również w ramach umowy zlecenia jako pracy dodatkowej;
  • stałą pracę w profesjonalnym środowisku;
  • gwarantujemy zakwaterowanie w miejscu pracy;
  • gwarantujemy stabilizację zawodową i przyjazną atmosferę wszystkim naszym pracownikom;
Proszę o wysłanie swojego CV na adres: [ukryte]

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63514331
  • Data wyróżnienia: 24 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 24 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 29 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 1 567
  • Wyświetleń na liście: 26 035