Recepcjonistka/Recepcjonista

powrót do wyników wyszukiwania
Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 8 dni temu

Smart Hotel Garnizon to otwarty w 2014 roku dwugwiazdkowy obiekt hotelowy zlokalizowany na terenie zrewitalizowanej przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Gdańska Wrzeszcza. Bezpośrednie sąsiedztwo hotelu to nie tylko szeroki wybór lokali gastronomicznych czy usługowych ale kultowa już na mapie Gdańska strefa kultury, rozrywki i rekreacji, z popularnymi lokalami takimi jak klub muzyczny Stary Maneż czy Sztuka Wyboru.
Do dyspozycji Gości pozostaje 100 pokoi w eleganckich aranżacjach, salka konferencyjna oraz parking. Smart Hotel to idealne rozwiązanie dla osób poszukających doskonale zlokalizowanego, ekonomicznego i komfortowego noclegu w Trójmieście.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista
lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz 

ZAKRES ZADAŃ:
 • Dbałość o wysoki standard obsługi gości
 • Bezpośrednia obsługa gości: meldowanie, wymeldowanie oraz dokonywanie rezerwacji
 • Udzielanie informacji o ofercie i usługach hotelu
 • Ścisła współpraca z innymi działami w hotelu
NASZE OCZEKIWANIA:
 • Umiejętność budowania relacji z Gośćmi
 • Samodzielność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie
 • Dobra znajomość języka angielskiego
 • Otwartość do pracy w systemie zmianowym
 • Dobra znajomość MS Office
 • Mile widziana znajomość systemów hotelowych
CO OFERUJEMY:
 • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
 • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki
 
 • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
 • Możliwość rozwoju
Zapraszamy do wysłania CV na adres mailowy:  [ukryte] z dopiskiem: Recepcjonistka/Recepcjonista SH

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Aplikując zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Hossa.biz Sp. z o.o. Pańskich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym a także na przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz potwierdza Pani/Pan, że został/a poinformowany/a: o przysługujących Pani/Panu prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności swojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania Pani/Pana danych oraz celu ich przetwarzania - zgodnie z niniejszą klauzulą informacyjną.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie maxi
avatar

Hossa.biz

r...@hossa... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Profil pracodawcy

W ramach Grupy Kapitałowej Hossa zajmujemy się działalnością hotelarską i gastronomiczną. Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją piwa oraz wina. Zarządzamy...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 7 dni (do 24.08.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64847496
 • Data wyróżnienia: 09.08.2022
 • Data wprowadzenia: 24.05.2022
 • Aktualizacja: 08.07.2022