Szukaj

Ogłoszenie drobne

Recepcjonistka/Recepcjonista w Hostelu 22

Miejsce pracy
Gdańsk Śródmieście  ul.  Panieńska pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • dyspozycyjności, gotowość do pracy również w weekendy
  • miła aparycja, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i odpowiedzialność w pracy,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • wykształcenie min. średnie

Obowiązki:

  • meldowanie i wymeldowanie gości,
  • przyjmowanie rezerwacji,
  • obsługa gości w zakresie udzielania informacji związanych z ich pobytem w hostelu,
  • rozliczanie pobytów gości, wystawianie faktur,
  • współpraca z pozostałymi działami,
  • dbałość o wysoki standard obsługi Gości,

Oferujemy:

  • praca w młodym zespole,
  • praca w systemie zmianowym (brak zmian nocnych)
  • elastyczny grafik, dopasowywany co miesiąc do indywidualnego zapotrzebowania

Opis dodatkowy

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres p...@hoste... Wyświetl e-mail , w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."