Recepcjonistka/Recepcjonista w Hostelu 22

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 września 2017

Wymagania: [list] [*]bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem), [*]dyspozycyjności, gotowość do pracy również w weekendy [*]miła aparycja, komunikatywność, [*]umiejętność pracy w zespole, [*]rzetelność i odpowiedzialność w pracy, [*]znajomość obsługi urządzeń biurowych, [*]wykształcenie min. średnie [/list] Obowiązki: [list] [*]meldowanie i wymeldowanie gości, [*]przyjmowanie rezerwacji, [*]obsługa gości w zakresie udzielania informacji związanych z ich pobytem w hostelu, [*]rozliczanie pobytów gości, wystawianie faktur, [*]współpraca z pozostałymi działami, [*]dbałość o wysoki standard obsługi Gości, [/list] Oferujemy: [list] [*]praca w młodym zespole, [*]praca w systemie zmianowym (brak zmian nocnych) [*]elastyczny grafik, dopasowywany co miesiąc do indywidualnego zapotrzebowania [/list]Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres p...@hoste... Wyświetl e-mail Zabezpieczenie anty-spamowe , w tytule wpisując nazwę stanowiska.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Nasz kameralny Hostel 22 jest najlepszym wyborem dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, jak i dla tych, którzy chcą czerpać całymi garściami z magicznej atmosfery i atrakcji miasta. Sprawne połączenie z najważniejszymi punktami podróżnymi (dworzec PKP i PKS, port oraz lotnisko) są dodatkowymi atutami naszego hostelu, a liczne muzea, niebanalne galerie, rozsławiony Jarmark Dominikański oraz puby i restauracje gwarantują doskonałe warunki do spędzenia urlopu w magicznym Gdańsku.  Naszym Gościom oferujemy noclegi w przestronnych, świetnie wyposażonych pokojach i stylowym apartamencie na Starym Mieście, zapewniając przy tym całkowitą swobodę, komfort wypoczynku oraz dyskrecję.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Hostel 22
Adres
Gdańsk Śródmieście
Panieńska 
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 60747057
  • Data wyróżnienia: 13 września 2017
  • Data wprowadzenia: 13 września 2017
  • Aktualizacja: 13 września 2017
  • Wyświetleń: 355
  • Wyświetleń na liście: 18 363
zgłoś do moderatora