Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Redakcja / Dziennikarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Czołowy polski producent edukacyjnych materiałów interaktywnych, firma Learnetic SA, poszukuje osoby na stanowisko:

REDAKTOR INTERAKTYWNYCH TREŚCI EDUKACYJNYCH

Twój zakres obowiązków
  • praca z wykorzystaniem narzędzi IT,
  • opracowanie cyfrowych, multimedialnych materiałów dostosowanych do różnych etapów edukacyjnych na podstawie gotowych scenariuszy lub podręczników,
  • modyfikacja i adaptacja istniejących treści edukacyjnych,
  • składanie oraz nanoszenie poprawek na cyfrowych materiałach dydaktycznych przy pomocy specjalistycznych narzędzi edytorskich,
  • współpraca z zespołem redaktorów, autorami, zespołem grafików,
  • kontrola jakości wynikowych materiałów.
Nasze wymagania
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i terminowość wykonywania prac,
  • mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie filologii angielskiej,
  • mile widziana praktyka w realizacji edukacyjnych projektów wydawniczych, drukowanych lub interaktywnych.
Oferujemy
  • ciekawą, twórczą pracę w nowoczesnej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość rozwoju, w tym szkolenia z obszaru technologii cyfrowych w edukacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia,

  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu,
  • motywujące wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte] , w tytule wiadomości wpisując „Rekrutacja: Redaktor”.

Klauzula Informacyjna dla Kandydatów: https://www.learnetic.pl/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow-bioracych-udzial-w-procesie-rekrutacyjnym/

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64661664
  • Data wyróżnienia: 13.01.2022
  • Data wprowadzenia: 13.01.2022
  • Aktualizacja: 13.01.2022