Referent ds. Obsługi Klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Hybrydowa

Biuro Operacji i Likwidacji Szkód

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Jelitkowska 51

Twój zakres obowiązków:

  • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,
  • obsługa zgłoszonych spraw, udzielanie wsparcia, odpowiadanie na pytania,
  • rejestracja zebranych informacji w systemach informatycznych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wykształcenie wyższe lub studia w trakcie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • wysoka komunikatywność, łatwość w prowadzeniu rozmów,
  • dokładność,
  • chęć udzielania pomocy i wsparcia,
  • od doświadczenia zawodowego ważniejsze są dla nas predyspozycje, chęć do nauki i pogłębiania wiedzy z zakresu ubezpieczeń,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 / 9-17 / 10-18.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę bez okresu próbnego, możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony po roku),
  • pracę w systemie hybrydowym (tydzień z biura/tydzień z domu),
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • duże możliwości rozwoju wewnątrz organizacji (prowadzimy wiele rekrutacji wewnętrznych),
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów, w tym m.in.: dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna i dentystyczna, konkursy pracownicze, darmowy obiad za dojazd do pracy rowerem
  • doskonała lokalizacja (100 metrów od plaży).

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.