Referent ds. zamówień publicznych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 24 dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko
REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

OBOWIĄZKI:
  • planowanie zamówień publicznych
  • działania związane z udzielaniem zamówień publicznych
  • administrowanie i nadzór nad dokumentacją z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
  • udział w pracach Komisji przetargowej
  • prowadzenie i nadzorowanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, którego wartość nie przekracza progów stosowania ustawy PZP
  • sporządzanie projektów umów
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane prawo lub administracja
  • znajomość przepisów ustawy  PZP
  • doświadczenia zawodowego minimum 3 letniego, preferowane w obsłudze procesu zamowień publicznych po stronie zamawiającego
  • umiejętność obsługi MS Word
  • samodzielność, terminowość, dokładność
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • świadczenia z ZFŚS
  • dopłaty do kart Multisport
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: b...@golde... Wyświetl e-mail do dnia 4 listopada 2019 roku.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62968683
  • Data wyróżnienia: 21 października 2019
  • Data wprowadzenia: 21 października 2019
  • Wyświetleń: 320
  • Wyświetleń na liście: 3 284