Regional Business Manager (Północ)

powrót do listy
Branża / kategoria
Budownictwo

Aktualizacja: 33 minuty temu


Twoja następna firma
Międzynarodowa firma z branży hydroizolacji oraz uszczelnień dachowych. Firma oferuje usługi wykonawcze, specjalizuje się w realizacji prestiżowych inwestycji budowlanych oraz nieruchomości komercyjnych (biurowce, centra handlowe, zakłady przemysłowe). Firma w Polsce od pewnego czasu intensywnie się rozwija, otwierając nowe biura - jednym z nich jest biuro w Północnej części Polski.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie, zorganizowanie oraz prowadzenie nowotworzonego oddziału firmy. Regional Business Manager będzie wyszukiwał, pozyskiwał i nadzorował realizację projektów inwestycyjnych w północnej Polsce. Na co dzień będzie prowadził analizy rynku tak, aby poszukiwać nowych możliwości rozwoju oddziału w celu realizacji założeń budżetowych. Zgodnie z założeniem strategii Regional Business Manager będzie budował i rozwijał swój zespól. Nowozatrudniona osoba będzie na co dzień blisko współpracowała z Dyrektorem Zarządzającym oraz innymi działami wspierającymi z centrali firmy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w aktywnej sprzedaży i/lub realizacji usług w branży budowlanej, doświadczenie w branży hydroizolacji dachów będzie atutem. Oczekujemy również znajomości branży rynku nieruchomości oraz inwestycji budowlanych w regionie. Niezbędna jest znajomość schematu procesów realizacji projektów wykonawczych oraz umiejętność pozyskiwania ich. Poszukiwana osoba powinna umieć pracować z klientem, m.in. rozwijanie relacji, badanie potrzeby klienta, a także ustalać długofalowe strategiczne cele i działania firmy. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba komunikatywna, dobrze zorganizowana, zorientowana na biznes i na realizację celów sprzedażowych oraz chętna do objęcia roli managerskiej.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilną i rozwojową pracę dla zachodniej firmy (nie będącej korporacją), samodzielność w działaniu, prowadzenie ciekawych projektów. Pracodawca oferuje umowę o pracę, dwuskładnikowe wynagrodzenie, narzędzia do pracy oraz bardzo otwartą i przyjazną atmosferę w pracy.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Aktualizacja: 2 godziny temu
Ogłoszenie podstawowe
Ważne jeszcze 364 dni (do 02.04.2021)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
  • Numer ogłoszenia: 63252404
  • Data wprowadzenia: 14 lutego 2020
  • Aktualizacja: 3 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 221
  • Wyświetleń na liście: 2 847
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji