Regionalny Menedżer Sieci Partnerskiej

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 4 miesiące temu | Nr ref: RMSP/2018

Wymagania:
  • doświadczenie w rekrutacji agentów i budowaniu sieci przedstawicielstw,
  • znajomość skutecznych form rekrutacji, zarządzania i motywacji,
  • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
  • niekaralność,
  • kreatywność, komunikatywność,
  • dyspozycyjność, pełne zaangażowanie, praca w terenie,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • biegła obsługa programów MS Office, w tym prezentacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • pozyskiwanie i obsługa Partnerów i Klientów,
  • realizacja planów marketingowych i sprzedażowych,
  • współpraca z podległą siecią poprzez aktywne motywowanie, wsparcie, inicjowanie akcji marketingowych, monitorowanie rozwoju,
  • organizacja i prowadzenie konferencji i szkoleń,
  • analiza rynku i zachowań konkurencji,
  • redagowanie materiałów informacyjnych i reklamowych.
Oferujemy:
  • korzystny system wynagrodzeń,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, zdjęcia i CV e-mail: t...@gdpm.pl Wyświetl e-mail .

Informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Informacje o firmie
GDPM Grupa Doradcza Prawno-Medyczna

Jest pierwszym w Polsce centrum doradczym, zapewniającym kompleksową pomoc poszkodowanym w wypadkach i zdarzeniach medycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości branży odszkodowań i ubezpieczeń, skutecznie dochodzimy zadośćuczynienia i odszkodowania za szkody osobowe, polegające na uszkodzeniu ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci osoby bliskiej.
Zapewniamy skuteczną opiekę prawną i medyczną. Nasi radcowie prawni i adwokaci gwarantują wysoką statystykę wygranych spraw sądowych. Nasi lekarze orzekający w sprawach o odszkodowanie wydają niezależne, rzetelne i kompletne  opinie medyczne o stanie zdrowia osób poszkodowanych.
W skład GDPM wchodzą trzy firmy będące liderami polskiego rynku odszkodowawczego:
  • TER Enterprises
  • Medicalex
  • Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych (CNOiUM).
18-letnie doświadczenie w branży odszkodowawczej, profesjonalizm i etyka w działaniu,  wyróżniają naszą grupę na tle konkurencji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją na stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest GDPM Tomasz Rosa. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: ochronadanych@gdpm.pl. Odbiorcami danych w rozumieniu mogą być podmioty podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy. Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Adres
Gdańsk Aniołki
al. Zwycięstwa 48
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5 000
Wynagrodzenie brutto (do)
12 000
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing / Reklama / PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61534094
  • Data wyróżnienia: 30 sierpnia 2018
  • Data wprowadzenia: 21 maja 2018
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2018
  • Wyświetleń: 1 379
  • Wyświetleń na liście: 181 438