Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: RPH/TRO/2024

Firma Security Sp. z o.o. sp. k. nieustannie rozwijająca się od 1991 roku aktualnie poszukuje do swojego zespołu:

Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska:
  • Podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy oraz sukcesywne pozyskiwanie nowych
  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • Stały monitoring rynku i analiza potrzeb klientów
  • Organizowanie spotkań i prowadzenie negocjacji handlowych
Od Kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenia handlowego, mile widziana znajomość branży ochrony
  • Budowania długofalowych relacji z klientami
  • Aktywności w zdobywaniu klientów
  • Umiejętności planowania i konsekwentnej realizacji strategii sprzedaży
  • Łatwości nawiązywania relacji
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Prawa jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • Możliwe formy zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Szkolenia w zakresie technik sprzedaży , wiedzy branżowej
  • Podstawa + wysokie prowizje sprzedażowe
  • Realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
  • Siłownię do dyspozycji pracowników
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód do użytku służbowego, telefon, laptop
CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres e-mail: [ukryte]

Numer referencyjny: RPH/TRO/2024

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny: Dział Rekrutacji 58 3262864

Zapraszamy na naszą stronę: www.security.gd.pl/praca/

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aktualizacja: 05.03.2024