Ogłoszenie nieaktualne

Rejestratorka Medyczna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Lubisz bezpośredni kontakt z ludźmi? Chcesz zapewniać najlepszą obsługę Pacjenta? Odnajdujesz się w dynamicznym środowisku? ‍️

Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią tak, w takim razie możesz być Rejestratorką, której szukamy! ‍️
Klinika stomatologiczna Projekt Uśmiech poszukuje pracownika na stanowisko REJESTRATORKA MEDYCZNA. Jeśli jesteś otwartą, ambitną osobą która chce pracować w fajnej atmosferze to ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Oferujemy:
  • ️ Pracę zmianową od pon-sb w godzinach 9-19 w Gdańsku Wrzeszczu
  • ️ Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • ️ Ubezpieczenie medyczne i opiekę szpitalną
  • ️ Kartę Multisport
  • ️ Zniżkę na leczenie stomatologiczne
  • ️ Szkolenie z programu estomed (do rejestracji pacjentów)
  • ️ Szkolenie z dokumentacji
  • ️ Sympatyczny i zgrany zespół
  • ️ Spokojną, rodzinną atmosferę

Zakres obowiązków:
  • Praca z programem ESTOMED
  • Rejestracja pacjentów
  • Dbanie o pozyskanie nowego Pacjenta
  • Dbanie o profesjonalną i kompleksową obsługę Pacjenta
  • Ewidencja korespondencji mailowej i listownej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Sprawowanie kontroli nad bieżącym stanem zaopatrzenia miejsca pracy
  • Wsparcie przy działaniach marketingowych
  • Realizacja zadań administracyjnych i organizacyjnych powierzanych przez pracodawcę
  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:
  • Doskonała organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Systematyczność w pracy z dokumentami
  • Zaangażowanie, chęć współpracy
  • Łatwość szybkiego uczenia się
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych; znajomość pakietu Office
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy:  [ukryte]   W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska: rejestratorka medyczna, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Projekt Uśmiech to nowoczesna klinika stomatologiczna mieszcząca się w sercu Wrzeszcza. Znajdujemy się w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta, zaledwie 15 minut od lotniska im. Wałęsy. Specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym oraz kompleksowej odbudowie uśmiechu. Prowadzimy również leczenie w zakresie medycyny estetycznej.

Aktualizacja: 06.06.2023