Rejestratorka medyczna / technik elektroradiolog

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

    Szukam osoby na stanowisko technika elektroradiologa z elementami rejestracji do Kliniki DentalMedClinic w Gdańsku Wrzeszczu.
Obowiązki:
    • obsługa rtg stomatologicznego (cefalometria, pantomograf, CBCT), praca z kardiologami (EKG, próby wysiłkowe, holtery ekg oraz ciśnieniowe) -dodatkowe wynagrodzenie
    • obsługa pacjentów (opieka przed i po wizycie, uzupełnianie dokumentacji medycznej, kontakt telefoniczny i mailowy, umawianie wizyt, zarządzanie grafikiem lekarzy)
Wymagania:
    • zaangażowane podejście do wykonywanej pracy
    • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pacjentami
    • dobra współpraca z resztą zespołu
    • aktualny kurs ochrony radiologicznej pacjenta
W zamian oferuję:
    • umowę o pracę na cały etat, wynagrodzenie: podstawa + za wykonane usługi technika elektroradiologa
    • uczciwe i jasne warunki pracy w małym, zgranym zespole
    • zmianowe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16/13-21 (elastyczny grafik, do ustalenia)
Proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem w odpowiedzi na ogłoszenie lub adres mailowy: [ukryte] .

Aktualizacja: 30.08.2023