Rejestratorka medyczna z doświadczeniem

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Klinika stomatologiczna Esthetic Dental Studio  poszukuje do pracy rejestratorki stomatologicznej z doświadczeniem.

Zadania:
    •    Prowadzenie bieżących zadań recepcji, w tym: powitanie i obsługa pacjentów, obsługa połączeń telefonicznych, obsługa rezerwacji telefonicznych oraz online, wprowadzanie danych do systemu obsługi Pacjentów

    •    Rozliczenie dostarczonych usług medycznych, otwieranie / zamykanie kasy i raportów kasowych

    •    Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek marki, właściwy wygląd recepcji, estetykę i porządek w placówce

    •    dbanie o dokumentacje medyczną

    •    udzielanie informacji dotyczących oferty Kliniki

    •    obsługa finansowa pacjenta

    •    dbanie o wizerunek i wygląd Kliniki

Nasze wymagania:

    •    wysoka kultura osobista

    •    biegła znajomość j. polskiego

    •    obsługa kasy fiskalnej

    •    umiejętność organizacji pracy własnej

    •    doświadczenie w pracy na stanowisku rejestratorki stomatologicznej

Oferujemy:

    •    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    •    atrakcyjne wynagrodzenie

    •    atrakcyjną lokalizację Kliniki z dobrym węzłem komunikacyjnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
PROSIMY O KONTAKT WYŁĄCZNIE OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM W PRACY NA STANOWISKU REJESTRATORKI MEDYCZNEJ.

Aktualizacja: 25.05.2023