Rejestratorka

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Praca jako rejestratorka w Lifemedica Centrum Medyczne w Gdańsku.

Wymagania:
  • umiejętność odbierania i przeprowadzania rozmów telefonicznych
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • komputera i urządzeń biurowych
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność łagodzenia i działania w sytuacjach stresowych
  • umiejętność przeprowadzenia prostej rozmowy (rejestracji pacjenta) w języku angielskim
Mile widziane:
  • umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niemieckim lub rosyjskim
  • znajomość branży medycyny estetycznej / kosmetologii profesjonalnej
Obowiązki:
Osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za telefoniczną i bezpośrednią obsługę pacjentów i klientów.  Komunikację i prawidłowy przepływ informacji w dziale obsługi klienta.

Oferujemy:
  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • możliwość samorozwoju i realnego wpływu na działanie i funkcjonowanie obsługi klienta
  • pracę w renomowanej placówce wśród pacjentów z całej Polski
  • stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej kondycji finansowej bonusy i premie za dobrą pracę
Proszę o wysyłanie samego CV - listy motywacyjne nie są konieczne.
Informacje o firmie
Lifemedica to nowoczesne Centrum Zdrowia w Gdańsku Wrzeszczu. Doskonała lokalizacja tylko 50 m. od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Placówka powstała w grudniu 2014 roku i rozwija się w dynamicznym tempie. Profesjonalny zespół kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalności codziennie dba o zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów.
Lifemedica to profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane gabinety konsultacyjno-zabiegowe. Nowoczesny sprzęt medyczny a także własne laboratorium diagnostyki molekularnej i immunologicznej.
Razem stworzyliśmy placówkę, w której lekarze różnych specjalizacji współpracują ze sobą, by zapewnić jak najwyższą jakość leczenia.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64876110
  • Data wyróżnienia: 05.07.2022
  • Data wprowadzenia: 14.06.2022
  • Aktualizacja: 14.06.2022